PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10026782}
6,7 1 435
ocen
6,7 10 1 1435
7,0 5
ocen krytyków
Late Night with the Devil
powrót do forum filmu Late Night with the Devil

W końcu David Dastmalchian w głównej roli ! Jestem fanem jego talentu
Nie mogę się doczekać tego filmu

ocenił(a) film na 8
ARSENDISidm

Nie wiem, ale od 19 kwietnia film będzie na platformie Shudder, więc będzie do znalezienia w sieci.

dorotagniedziejko1998

Shudder jest dostępne w Polsce?

ocenił(a) film na 8
kocham_ziemniaki

Nie, ale od tego jest VPN. A jak coś jest dostępne na vod nawet za granicą, to zaraz później pojawia się też na tych nieco mniej legalnych źródłach :P

dorotagniedziejko1998

Człowiek stoi z gotówką w łapie, wręcz chce nią rzucić w polskich dystrybutorów, ale nie. Film pewnie pojawi się w polskich kinach za rok, wzorem „when evil lurks” i pies z kulawą nogą się na niego wówczas nie wybierze

DamianGrecky

dokładnie, widza ze film sie zrobil popularny to powinni go czym predzej sciagnac

ocenił(a) film na 7
DamianGrecky

Gdy rodzi się zło wszedł u nas do kin pół roku po premierze światowej. A w kinie było całkiem sporo ludzi ze mną na sali.

ocenił(a) film na 8
ARSENDISidm

jest juz w necie na stronkach z filmami online (np moviesjoy)

miko1980

albo popływaj z piratami - Late Night with the Devil (2023) [1080p] [WEBRip] [5.1] jest już na statku :)

ocenił(a) film na 9
BakuSS

nie no nie trolluj i nie uzywaj piratebay w 2024 roku, te wszystkie kopie strony to jedne wielkie skupiska malware

yp261

Dlaczego nie na warezach już lata bez problemu można miec z napisami

ocenił(a) film na 9
michalmakula

piratebay to nie warez

ocenił(a) film na 5
yp261

Zgadza się. Zatoka piracka to dziś lipa niestety. Są dużo lepsze alternatywy.

ocenił(a) film na 10
xxadrianxx

tak czy inaczej sam film jest na luzie dostępny ale na razie nie ma polskich napisów, mi to nie przeszkadza bo umiem angielski ale jakbym np. chciał ze starym obejrzeć to lipa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones